Më mbaj mend (për 1 muaj)

Altin Sulku - 25 Gersheta Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  9

moj laj le moj lule e sa e mira moj qe me je.
moj laj le moj lule e sa e mira moj qe me je.
o 25 gersheta ti numerova pa fjeta
o 25 gersheta ti numerova pa fjeta
ti s mi numerove dot more djale borzilok
ti s mi numerve dot more djale o borzilok.
moj laj le moj lule e sa e mira moj qe me je (refreni 2)
a mos je yll a mos je hene, mos je molle per tu ngrene
a mos je yll a mos je hene, mos je molle per tu ngrene
embelsove tere dynjane, je vec per nene dhe babane
embelsove tere dynjane, je vec per nene dhe babane
moj laj le moj lule e sa e mira moj qe me je


Ky tekst u dërgua nga LediAltin Sulku
Publikimi: 01/12/2003


Altin Sulku - 25 Gersheta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "25 Gersheta".
3. Video është e këngës "25 Gersheta", por nuk këndohet nga Altin Sulku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Altin Sulku:


Komente 0