A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Altin Sulku - Nen Nje Portokalle


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/04/2013

2013-04-12T15:44:57

Nen nje portekalle moj
te ndala une ty
lulet e limonit moj
na binin ne sy

ngrije koken larte moj
se me dogji malli
vinte gusha jote moj
arome portokalli

rrinim ne te dyja moj
ne nje portokalle
per mbi kokat tona moj
lulet hedhnin valle

ngrije koken larte moj
se me dogji malli
vinte gusha jote moj
arome portokalli


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019