A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Altin Sulku - Ne Gjakun Tim Jeton


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/12/2014

2014-12-22T17:27:57

Ne gjakun tim jeton
Pa pyet veten dhe me thuaj
se cfare po kerkon .
Une te dhash gjithcka qe kisha
por se meriton
Fshiji lotet dhe me thuaj , bertit
se s'te degjoj
s'mundem te degjoj, zoti let gjykoj

REFRENI:
Me kerkove mdjenjat, ndjenjat ti fala
por ato nuk te mjaftojne
Naten the te dua zemra ime
Ne me ngjes gjithcka ndryshoi,
iken pa shpjegime vetem largohesh
por nuk di se ku po shkon
Rruget tona ndahen, ndahen pa pritur
Ne gjakun tim jetonooooon.

Njemij vjet me ty i dua
thoje do ishim bashke
Me shikon si e habitur sikur s'di cfar flas
te verteten ton vec zoti
lart po e shikon
s'mundem tet degjoj
zoti let gjykoj

REFRENI 2X:
Me kerkove ndjenja
ndjenjat ti fala , por ato nuk te mjaftojne
naten the te dua zemra ime
ne mengjes gjithcka ndryshoi
iken pa shpjegime vetem largohesh
por nuk di se ku po shkon
Rruget tona ndahen ndahen pa pritur
ne gjakun tim jeton...


Ky tekst u dërgua nga Helena Al
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019