TEKSTESHQIP

Altin Sulku
Ke Lidh Zemrat E Shqiptaris
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ke Lidh Zemrat E Shqiptaris" kënduar nga Altin Sulku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 25 Qershor 2021, Altin Sulku publikon videoklipin "Ke Lidh Zemrat E Shqiptaris". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Edmond Zhulali.