Më mbaj mend (për 1 muaj)


Altin Tirona & Fatjon Dalipi - Ballkanika
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ballkanika".
3. Video është e këngës "Ballkanika", por nuk këndohet nga Altin Tirona & Fatjon Dalipi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Altin Tirona & Fatjon Dalipi - Ballkanika  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Muzika:

Samuel Kodra

Teksti:

Altin Tirona

Komente

Asnjë Koment

27/12/2017

2017-12-27T19:14:37+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ballkanika" kënduar nga Altin Tirona & Fatjon Dalipi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Altin Tirona & Fatjon Dalipi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.
Muzika: Samuel Kodra
Teksti: Altin TironaDërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Altin Tirona:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë