Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Amarda - Dashuri Vrastare  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  29

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2008

2008-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Buqete Kengesh"

Këngë e albumit:

"15 Hite Nga Supersonic"

Këngë e albumit:

"Buqete Kengesh '08"

Këngë e albumit:

"Thashethemi"
(2x)
keshtu po me vret
dashuria per ty esht nje loj
ti me fyen dhe un e pranoj
me nuk mund te duroj.

(2x)
nje tjetr sot e ke
lumturin ja fal asaj
para zotit me beso je me faaaat.

(2x)
ti vret pa meshir ndjenjat e mia
sot po mbaron kjo dashuria
vret dhe pendim nuk ndjen fare
ke dashuri vrastare

(2x)
me mir me harro
kjo qe po te them esht e vertet
shans te dyt per ty nuk do te ket
me harro ti per jet

(2x)
ti nuk e kupton
ka nje zot qe na gjykon
me beso kjo zemer jo ste pranon

(2x)
ti vret pa meshir ndjenjat e mia
sot po mbaron kjo dashuria
vret dhe pendim nuk ndjen fare
ke dashuri vrastare


Ky tekst u dërgua nga Tiron
Më Shumë Këngë Nga Amarda Arkaxhiu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet