Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Ana Kabashi - Bla Bla Boy  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/09/2018

2018-09-07T16:00:03

Muzika & Teksti:

Ana Kabashi

Muzika:

MarkelKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bla Bla Boy" kënduar nga Ana Kabashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ana Kabashi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ana Kabashi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet