TEKSTESHQIP

Ana Kodra
Prindër Ju Lutem
Lyrics

Ka dite,nje vit
Heshtur rri
e trishtuar
Prinderit e mi
ndarjen sot kane kerkuar
gjysmen une,gjysmen ti
prinder me shume per pasuri
kane harruar
kane nje femije
s ndahet dot nje dashuri
dua
dhe une te rritem plot dashuri
ju lutem prinder
dua