TEKSTESHQIP

Andi Mezini & Tupana Show
Do Ta Kallim
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Do Ta Kallim" kënduar nga Andi Mezini & Tupana Show.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për një përshtatje sa më të mirë, materiali muzikor vjen në tregun e gjerë të muzikës i realizuar në spektrin vizual edhe me një klip muzikor, të cilin e krijoi Time Pictures. Videoklipi u publikua më 7 Maj 2022. Autor i muzikës dhe studio producenti rezulton të jetë Artan Mezini (Arti Rec).