TEKSTESHQIP

Andi Mezini & Arjeta Sahiti
Zjarr E Bojna
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zjarr E Bojna" kënduar nga Andi Mezini & Arjeta Sahiti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Muzika e këngës është një komponim nga Andi Mezini, teksti është shkruar nga Fadil Topalli, ndërsa arranzhimi vjen si krijim nga Artan Mezini (Arti Rec).