Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi Tanko - Dielli Vazhdon Të Më Ngrohë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Dielli vazhdon t’më ngrohë
Dhe pse muzgu po afron
Sytë e mi të lagur
N’horizont rrinë e vështrojnë

Një dritë nga lart ndriçon
Shpresë e humbur nis vrapon
Një shtegtar pa lajme
Bashkë me erën më largon

Se kuptoj, ku po shkoj
Ndjej frymëmarrjen time që me tuajen ndryshon
Dhe vështroj që nga lart unë hënën
Dikur ish e largët, strehën time sot ndriço

Dhe kërkoj të kthehem përsëri
Një mëngjes të prehem prap tek ti
Dikush thotë se ikja s’ka më kthim
Çdo kujtim po ma rrëmben
Ndjenjë e fajit po rrëfen… o zot

Ndoshta jam në ëndërr apo zgjuar
Ndoshta ish një natë në shpirtin tim
Pres mëngjesin tim për të aguar
Dhe sërish të kthehem parpë tek tiNuk kemi video për këtë këngë.
Andi Tanko - Dielli Vazhdon Të Më Ngrohë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dielli Vazhdon Të Më Ngrohë".
3. Video është e këngës "Dielli Vazhdon Të Më Ngrohë", por nuk këndohet nga Andi Tanko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0