TEKSTESHQIP

Andin Randobrava & Ibish Shala
Bye Bye Dashni E Vjetër
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bye Bye Dashni E Vjetër" kënduar nga Andin Randobrava & Ibish Shala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Pasi u plotësua me të gjithë komponentët e saj, materiali muzikor është përcjellë para shikuesve i plotësuar nga sfera vizuale edhe me anë të një videoklipi, i cili u publikua më 31 Janar 2020.