Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andos - Adrenalina (Feat. Eugent Bushpepa)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  13

Eugenti:
shikimi yt s permban faj
pran vetes tende sod me mbaj
qmenduria jote mbeshtjell mekat
dhe nuk mundme me ta largoj

andos:
ti imitimin gjithmone ke nxjerr
sa nuk kuptoje qfar kishte vler
harres e larget qe dhimbjen ta rizgjon
dilem e heshtur qe nuk pushon

eugent&andos:
per qdo fjal qe s kemi then
per dashurin qe skemi dhen
per gjith vetmin qe shpirtin na pushton
ti sonte mos ngurro

ref:
adrenalina te rrjedh ne gjak
je toka ime ti per nje nat
dhuro te gjith ate qe je
je dhe ate qe nuk e ke

andos:
mere me vete ate qe ndjen
deshir e fundit per mua je
shko larg atje ku askush ty s te ndjek
vazhdo beso ne ate qe ndjen

eugent:
n mendje fiksuar te jam
ndjenja pa fund krijuar ka
shum her kam dashur qe ndryshe ti te jesh
marrezin time pran do ta kesh

eugent&andos:
per qdo fjal qe s kemi then
per dashurin qe skemi dhen
per gjith vetmin qe shpirtin na pushton
ti sonte mos ngurro

2 X ref
adrenalina te rrjedh ne gjak
je toka ime ti per nje nat
dhuro te gjith ate qe je
jee dhe ate qe nuk e ke

eugent:
jeeeep ate qe ke...
jeeeep ate qe kee eeee..

doja te thoja me fal
per gjurmet qe kam len
uuu doja te thoja me fal
per denimin qe kam dhen
qdo nat qe vetem ti ke qen

per qdo fjal qe s kemi then
per dashurin qe skemi dhen
per gjith vetmin qe shpirtin na pushton
ti sonte mos ngurro

2 X ref
adrenalina te rrjedh ne gjak
je toka ime ti per nje nat
dhuro te gjith ate qe je
jeee dhe ate qe nuk e ke


Ky tekst u dërgua nga ShpresaAndos
Featuring: Gent Bushpepa
Renditja: Top 200
Publikimi: 06/06/2012
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 11
Festivali: VFM 2012


Andos - Adrenalina
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Adrenalina".
3. Video është e këngës "Adrenalina", por nuk këndohet nga Andos.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Andos:


Komente 0