TEKSTESHQIP

Anestezion
Trendafil
Lyrics
(Feat. One T)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Trendafil" kënduar nga Anestezion.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për të shtuar dozën artistike, projekti muzikor u bë i disponueshëm para një audience më të gjerë i ilustruar nga sfera vizuale me videoklip, i cili u publikua më 27 Janar 2019. Këngën e kompozoi Dualvox, ndërsa teksti vjen si krijim nga Anestezioni & One T.