TEKSTESHQIP

Anestezion
Si Na
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Si Na" kënduar nga Anestezion.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Aspekti viziv është gjithmonë i rëndësishëm, ndaj projekti përcillet tek shikuesit në spektrin vizual edhe me anë të një videoklipi, për të cilin u bashkëpunua me Enis Nishori Films. Ky videoklip u publikua më 27 Prill 2019. Kënga vjen e kompozuar nga Enes Qosa, ndërsa autor i tekstit është Anestezioni.