TEKSTESHQIP

Anestezioni
Cartelo
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Cartelo" kënduar nga Anestezioni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ka material edhe për videotekën shqiptare, sepse projekti është paraqitur në tregun e gjerë të muzikës i realizuar bukur me një videoklip muzikor, i cili u publikua me datë 9 Tetor 2019. Muzikën e këngës e kompozoi Enes Qosa, ndërsa për fjalët e këngës është kujdesur vetë këngëtari.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200