TEKSTESHQIP

Anestezioni
Left Me
Lyrics
(Feat. One T)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Left Me" kënduar nga Anestezioni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autorë të tekstit janë Anestezioni & One T, ndërsa autor i orkestrimit rezulton të jetë Milion Beats.