Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Anika Berisha & Alda Berisha - Botës Shqip Le T’i Këndojmë  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Vihuela Fest 2014

Komente

Asnjë Koment

28/12/2014

2014-12-28T12:07:30+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Botës Shqip Le T’i Këndojmë" kënduar nga Anika Berisha & Alda Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet