Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anisa Veseli - Dissrespect (Freestyle) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  8

Ndrroje emrin kur don me fol per mu
T'paska rrejt tezja t'paska shti me knu
Gojen s'du me flliq sa shum t'kan asish
E vogel ishe prish e koke kthy n'bish

Bitchat po dojn fam tu ma permen emrim
Ik hi ksaj loje po don me flliq temin
Ti je veq ni bi**h nuk je rep artiste
Sun e bon ket shit moti t’kom hek prej liste

Po don beef me mu asni sekond nuk ta fali
Karrieren e ki dekt e karrigene ki gati
Un maj pare e ti man kart
Un gjepat plot
E ti konton thatt...


Ky tekst u dërgua nga JanaAnisa Veseli
Renditja: Top 200
Publikimi: 07/02/2021
Teksti: Anisa Veseli
Produksioni: RZON & PllumB


Anisa Veseli - Dissrespect (Freestyle)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dissrespect (Freestyle)".
3. Video është e këngës "Dissrespect (Freestyle)", por nuk këndohet nga Anisa Veseli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

20
19

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Anisa Veseli:


Komente 0