Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anita Bitri - S'ka Formulë Në Dashuri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Sonte jam me ty
Dhe vallzojmë bashkë të dy
Sytë e mi diçka lexojnë
Oh, jo jo s’e besoj
Sonte ritmi kënga jonë
Dashurinë nuk po e zgjon
Dikë tjetër ti mendon, më harron

Ajo që di të dashurojë s’e ka të lehtë
Jo të harrojë
Se ka të lehtë këngën ta kthejë
Vështirë që të urrejë

Jo jo s’e di, as unë as ti
A të dyshoj a të besoj tek dashuria
A do të jem pranë teje nesër përsëri
Apo do ikësh, do më lësh pa dashuri

Se ka në jetë, me mijëra vetë
Që e kanë humbur dashurinë, që kanë fituar
Dhe lumturinë e kanë takuar përsëri
Por ja që s’ka asnjë formulë në dashuri.


Ky tekst u dërgua nga Arben Bitri

Anita Bitri - S'ka Formulë Në Dashuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ka Formulë Në Dashuri".
3. Video është e këngës "S'ka Formulë Në Dashuri", por nuk këndohet nga Anita Bitri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anita Bitri:


Komente 0