Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anita Bitri & Gjergj Leka - Era Percjell Fjalën Të Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

I thash une sonte henes
ndrico ndrico
i thash une detit sonte
vallzo vallzo
Dhe i thash une dashurise
me merr ne krahet e tua
dhe flladin e ngroh fjala te dua
Nje psheretim e shtrire
mbi buze mbi buze

mbi gjoksin tend mbeshtetur
ri une ri une
Dhe ne kraharor te jetes
qe bashke ne jetojme
merr fryme dashuria jone

Por jo te te them sa shume te dua se di
nje bote e madhe per mua je ti
kendoj me zerin e shpirtit tani
dashuroj
Por jo te te them sa shume te dua se di
Cdo fjal qe ta them ta bej poezi
kurore e flakes jemi une edhe ti
dashuroj


Ky tekst u dërgua nga Alma Bezhani

Anita Bitri & Gjergj Leka - Era Percjell Fjalën Të Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Era Percjell Fjalën Të Dua".
3. Video është e këngës "Era Percjell Fjalën Të Dua", por nuk këndohet nga Anita Bitri & Gjergj Leka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anita Bitri:


Komente 0