Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anita Haziri - Pa Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

zemra e ngrir si akull ntrupin tim
mbeta vetem si jetim e luta zotin pandal
e luta gajret mem dhan por kot e kam
pa ty pa ty
e humbur jam nket jet
me dhemb shpirti zemra m qan
si jetim mke lan
po vuj spo muj pa ty kjo zemer sjeton
un e mbyllur ne nje dhom e ti me shoqni feston
sjam hekur ta dish
kam gjak e jam njeri
mbeta keq shum pa ty
cdo nat per ty kam qa
malli mka marr met pa
nuk mundem ma
pa ty pa ty
e humbur jam nket jet
me dhemb shpirti zemra m qan
si jetim mke lan
po vuj spo muj pa ty kjo zemer sjeton
un e mbyllur ne nje dhom e ti me shoqni feston


Ky tekst u dërgua nga A.EAnita Haziri
Publikimi: 01/03/2021
Muzika: Amir Abazi
Teksti: Fadil Topalli
Orkestrimi: Amir Abazi
Video Produksioni: Dardha Studio
Violin: Xhela Abazi
Mix & Master: Amir Abazi
Studio: Musical StudioAnita Haziri - Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty".
3. Video është e këngës "Pa Ty", por nuk këndohet nga Anita Haziri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anita Haziri:


Komente 0