Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anita Take - Nje Lule Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Mes lulesh te tjera
Qe vadis perhere ne kopshtin tim
Nje lule ne zemer ruan
Vec kjo lule nje kujtim

Ref.
Mos jane valle pika vese
Mos jane valle yje nate
Ata sy qe xixellojne
Jo une s’mundem t’i harroj

Ate lule sa shkoj e shoh
Per cdo mengjes, por nuk guxoj
Afrohem ta prek me dore
Une ate lule, jo s’guxoj
Anita Take
Publikimi: 01/12/2002


Anita Take - Nje Lule
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Lule".
3. Video është e këngës "Nje Lule", por nuk këndohet nga Anita Take.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anita Take:


Komente 0