Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anita Take - Matura (Unë Për Ty Nuk Do Të Shkruaj) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Sa te marr dhe une maturen
o i dashur veç me prit.
Dhe atje ne fshat te larget
do te takohemi nje dite.

(refreni)
une te prita por ti serdhe
shum te prita
ndaj ste pres

ti su skuqe
as u zverdhe
kur me dole e pabes

jeta e fshatit
s'te pelqeu
ndaj nje tjeter dashurove
besen moj qe se tret dheu
vall çe bere ku e çove
besen moj qe se tret dheu
valle çe bere ku e çove

ti se don zemren bujare
qe te pret i permallu
po ta dija lozanjare
s'do te te kisha dashuru

(refreni)
une te prita por ti serdhe
shum te prita
ndaj ste pres

ti su skuqe
as u zverdhe
kur me dole e pabesNuk kemi video për këtë këngë.


Anita Take
Publikimi: 11/02/2013
Muzika: Muharrem Xhediku
Teksti: Loni Papa


Anita Take - Matura (Unë Për Ty Nuk Do Të Shkruaj)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Matura (Unë Për Ty Nuk Do Të Shkruaj)".
3. Video është e këngës "Matura (Unë Për Ty Nuk Do Të Shkruaj)", por nuk këndohet nga Anita Take.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anita Take:


Komente 1