TEKSTESHQIP

Anjeza Branka
Limoni
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Limoni" kënduar nga Anjeza Branka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 28 Tetor 2022, Anjeza Branka publikon videoklipin "Limoni". Muzika e këngës u punua nga Edlir Begolli, ndërsa teksti u shkrua nga vetë Anjeza Branka.