TEKSTESHQIP

Anjeza Ndoj
Jam Bija E Pukjanit
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jam Bija E Pukjanit" kënduar nga Anjeza Ndoj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Siç është bërë tashmë traditë, krijimi muzikor u paraqit tek publiku i plotësuar me shije me anë të një videoklipi, për video produksionin e të cilit është bashkëpunuar me SWART. Ky videoklip u publikua me datë 21 Maj 2016.