TEKSTESHQIP

Anjeza Ndoj & Elvira Fjerza
Motra
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Motra" kënduar nga Anjeza Ndoj & Elvira Fjerza.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky krijim muzikor është paraqitur tek artdhashësit i plotësuar në aspektin vizual me një klip muzikor, produksionin e të cilit e përgatiti Fenix Studio. Videoklipi u publikua me datë 14 Tetor 2022. Për këngën ka punuar kompozitori Elvira Fjerza, teksti u shkruajt nga Fran Kodra, ndërsa orkestrues i këngës është Besnik Zikolli.