TEKSTESHQIP

Anjeza Ndoj
Nana Ime
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nana Ime" kënduar nga Anjeza Ndoj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më në fund pritja e adhuruesve mbaroi dhe ky produkt muzikor është prezantuar tek audienca i punuar këndshëm edhe me anë të një videoklipi muzikor, për produksionin e të cilit u kujdes Fenix Studio. Videoklipi u publikua me datë 5 Maj 2023. Për vijën melodike dhe për okestracionin punoi Behar Neli, teksa kënga vjen me tekst nga Gjovalin Lumaj.