Më mbaj mend (për 1 muaj)


Anjeza Shahini - Shuhem Dhe Ndizem Me Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shuhem Dhe Ndizem Me Ty".
3. Video është e këngës "Shuhem Dhe Ndizem Me Ty", por nuk këndohet nga Anjeza Shahini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Anjeza Shahini - Shuhem Dhe Ndizem Me Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26

Muzika & Orkestrimi:

Adrian Hila

Këngë e albumit:

"Erdhi Momenti"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+01:00ohooooooooo ooooo shkooooooooo hoooo taniiiii

Ti nuk me njeh nese sme sheh ben mir kur sje oohoh mengjes i ftoft ti sme ............ shko shko qe sot ëëë ne shtrat me gjen me prek sme ndjen me ty ska kthim te ndar pa fund rrim.ooooooo

Ref:4

shuhem e ndizem me ty le te vdesim et dy mbulov rrotull ne sy shko shko tani,shuhem e ndiezem me ty le te vdesim te dy mblov rrotull ne sy shko shko tani.

ooooo shkooooooo

Ne shtrat me gjen me prek sme ndjen me ty ska kthim te ndar pa fund rrim.oooooooo

Ref:4

shuhem e ndizem me ty.........

shko shko taniiii ooooooo

ref:2
shuhem e ndizem em ty ...........

Muzika: Adrian Hila
Orkestrimi: Adrian Hila

Ky tekst u dërgua nga Jeta
Më Shumë Këngë Nga Anjeza Shahini:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë