Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anjeza Shahini - Më Të Mirë Më Bëre Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Më Të Mirë Më Bëre Ti" kënduar nga Anjeza Shahini.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Më Të Mirë Më Bëre Ti".

Ky tekst është kërkuar 10 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
10

DËRGO TEKSTIN
Anjeza Shahini
Publikimi: 10/02/2024
Muzika: Anjeza Shahini
Teksti: Anjeza Shahini
Produced/Mixed/Mastered: Tim Nova
Video Produksioni: 31 Twelve Media & Eb PhotoAnjeza Shahini - Më Të Mirë Më Bëre Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Të Mirë Më Bëre Ti".
3. Video është e këngës "Më Të Mirë Më Bëre Ti", por nuk këndohet nga Anjeza Shahini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Anjeza Shahini:


Komente 0