TEKSTESHQIP

Anjeza Shahini
Veten S'e Gjetem
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Veten S'e Gjetem" kënduar nga Anjeza Shahini.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autor i melodisë dhe orkestrues i këngës rezulton të jetë Gent Myftaraj.