Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Anna Gjebrea

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  32
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 11 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Anna Gjebrea është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe për fëmijë/junior. Ajo eshte vajza e kengetarit Ardit Gjebrea. Nata finale e “Kënga Magjike 2017” erdhi me shumë surpriza! Njëra ndër to duket të ketë qenë edhe rikthimi në muzikë i producentit të festivalit, këngëtarit të njohur, Ardit Gjebrea. Ai prej vitesh nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor, duke iu përkushtuar vetëm prezantimit, ndërsa kërkoi ndjesë para publikut për një pauzë të tij kaq të gjatë në muzikës. Por, rikthimin, Gjebrea e shëni me një këngë ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

E bija e

Ardit Gjebreës

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Altea

Uendi Zylaj

Daniela Toçi

Jasmina Hako

Uendi Goga

Luisida Male

Olivja Jaupaj

Klaudia Thartori

Kleansa Susaj

Jasmina Dervishi


Tags: Anna Gjebrea, Ana Gjebrea, Ardit Gjebrea

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet