A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ardit Gjebrea

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  221
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 56 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Ardit Gjebrea është një këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ardit Gjebrea është një këngëtar, kantautor, producent, prezantues shqiptar nga Shqipëria. Per here te pare Ardit Gjebrea kendon ne skene ne moshen 5 vjecare. Me pas vijon te kendoje ne Festivalet e Femijeve ku nga ato vite ai kujtohet per kenget “I embel zeri i gjyshes” “Kur kendoj per ty moj nene” etj. Ende femije ai shfaqet ne skene si kengeautor me kengen “Ballade per pionierin deshmor” e me pas ai do te kendoje kenget e tij. Dalja e pare e r...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

1 🔥🔥

I ati i

Anna Gjebreës

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Ja Ku Jam (2004)

Projekti Jon (1997)

Ardit Gjebrea


» Dërgo Një Këngë »

Ja Ku Jam
Makina E Memories

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Përkthime (5)


Artistë Të Ngjashëm:

Pirro Çako

Armend Rexhepagiqi

Bujar Qamili

Kastriot Tusha

Robert Aliaj

Adrian Gaxha

Ramadan Krasniqi (Dani)

Frederik Ndoci

Olen Cesari

Gaqo Çako


Tags: Ardit Gjebrea, Arditi

Ardit Gjebrea në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019