TEKSTESHQIP

Anton Keraj
Bab E Bir
Lyrics
(Feat. Taian Keraj)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bab E Bir" kënduar nga Anton Keraj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Aspekti viziv është gjithmonë i rëndësishëm, ndaj ky materiali muzikor përcillet para një audience më të gjerë i ilustruar shumë bukur me anë të një klipi muzikor, i cili u përgatit nga An Production. Ky videoklip u publikua më 27 Maj 2022. Kënga ka punuar si tekstshkrues Abaz Selmani, ndërsa autor i orkestrimit rezulton të jetë Rrahman Kryeziu.