TEKSTESHQIP

Anton Keraj
Mos U Ndani Për Hatrin E Fëmijëve
Lyrics
(Feat. Taian Keraj)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos U Ndani Për Hatrin E Fëmijëve" kënduar nga Anton Keraj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Muzikën dhe okestracionin e kreu Rrahman Kryeziu, teksa për këtë këngë ka punuar tekstin Abaz Selmani.