TEKSTESHQIP

Anton Keraj
O Alltan
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "O Alltan" kënduar nga Anton Keraj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Muzika dhe okestracioni është krijuar nga Rrahman Kryeziu, teksa autor i tekstit është Abaz Selmani.