TEKSTESHQIP

Antonela Berisha
Koha Kalon
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Koha Kalon" kënduar nga Antonela Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.