A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Anxhela Peristeri - Prape Do Ti Lutem


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  13

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2004

2004-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Per Ju"


Perqafom i thash dhe shko
nata e fundit per ne eshte kjo
veten s'mund ta qetësoj
kur e di, qe ai s'më do

Do te kthehem ndonjeher
kur me pare se kisha ndjer
n'dashuri te kish kaq zjarr
hera e fundit dhe e pare

prap do ti lutem
do ti them qendro me mua
me mijra njerez njoh
por vetem ate e dua
gjithe jeten ja kushtoj
dhe vdekja eshte e tija
por sonte mos me le
te vetme dashuria (2x)

Dhe i thash pa ty s'jetoj
por ai jo nuk me kupton
më mos fol, me mire ti shko
per ty neser, do t'jet shume vone

Do te kthehem ndonjeher
kur me pare se kisha ndjer
n'dashuri te kish kaq zjarr
hera e fundit dhe e pare

prap do ti lutem
do ti them qendro me mua
me mijra njerez njo
por vetem ate dua
gjithe jeten ja kushtoj
dhe vdekja eshte e tija
por sonte mos me le
te vetme dashuria (2x)


Lyrics submited by Dafkae-Cards (1)

2018-10-02 12:16:08
Prapë do ti lutem
Do ti them qëndro me mua
Me mijëra njerëz njoh
Por vetëm atë e dua

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019