Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video
Top 200

Anxhela Peristeri - Femer Mediatike  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  7

Komente

1 🔥

21/03/2014

2014-03-21T18:25:27

Video Produksioni:

MAX Production

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 13
po thone se je shume ironik
ne privatesi je fanatik
ne veshje je gjithmone shume shik
interesant dhe erotik

une jam mediatike
femer fantastike
do ti apo sdo une kam shume sharm

do te djeg si leter
djale qe kerkon teper
une do te rrembej si uragan

hej papi ti do te dorezohesh
papi papi papi uhhhhhhhh
hej papi ti perse s'dorzohesh?

aman papo kiss just you
i want you papi papi
i wana kiss you

une jam mediatike
femer fantastike do ti apo sdo une kam shume sharm
do te djeg si leter djale qe kekron teper
une do te rrembej si uragan
po thone se je shume ironik
ne privatesi je fanatik
ne veshje je gjithmone shume shik
interesant dhe erotik

hej papi ti do te dorezohesh
papi papi papi uhhhhhh
hej papi ti perse s'dorzohesh
aman papo kiss just you
i want you papi papi
i wana kiss you

refreni


Ky tekst u dërgua nga FOTO MODELJA
Më Shumë Këngë Nga Anxhela Peristeri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet