Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anxhela Peristeri - Ai Po Iken Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  35

Ti me do e ndjej kur me shikon
Endrren time preke pse s'guxon
A mundem une te kem me shume
Nje jete e dua vetem me ty

Ai nuk foli me
Dhe nuk me pa ne sy

Ref...
Ai po iken po iken ai po iken
Per dashurine asnje s'e vrau friken
Ai po iken po iken nga une po iken
Yjet ne qiell me pane edhe u fiken

Ai po iken e di ai po iken
Per dashurine asnje s'e vrau friken
Ai po iken po iken nga une po iken ai
Yjet ne qiell me pane edhe u fiken

A mundem une nje dite te shtune
Me vello te bardhe me ty ne krah
Ai nuk foli me dhe u largua
Pa nje fjale

Ref...
Ai po iken e di ai po iken
Per dashurine jo asnje s'e vrau friken
Ai po iken ai po iken nga une po iken ai
Yjet ne qiell me pane edhe u fiken

Ai po iken po iken ai po iken
Per dashuri asnje s'e vrau friken
Ai po iken po iken po iken nga une po iken ai
Yjet ne qiell me pane edhe u fiken

Yjet ne qiell me pane edhe u fiken


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiAnxhela Peristeri
Renditja: Top 200
Publikimi: 25/12/2014
Festivali: Kënga Magjike 2014
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Adrian Hila
Orkestrimi: Adrian Hila


Anxhela Peristeri - Ai Po Iken
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ai Po Iken".
3. Video është e këngës "Ai Po Iken", por nuk këndohet nga Anxhela Peristeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (3)

30
32
30

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Anxhela Peristeri:


Komente 0