Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anxhela Peristeri - Vallezim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

E lumtur jam
Me ty prane
Sot njeri tjetrit Po i tham
Ti je shpirti im tani
Un jam zemra qe mban ne gji

Nje fillim i veshtir
Thon qe ka nje fund te mir
Dashuri me djell e shi do kalojm un dhe ti

Me mbaj ne krahe ti se jam un ajo
Qe Edhe jeten per ty e jap
Ma kap ti doren dhe fort ma shtrengo
Do ta shijoj cdo hap
Me mbaj ne krahe ti se jam un ajo
Qe Edhe jeten per ty e jap
Ma kap ti doren dhe fort ma shtrengo
Thuaj te dua prane

E kam prit padurim
Kte vallzim te shpirtit tim
Dhe nese hapat ngatron
Do te jem per ty un aty gjithmon
Nje fillim i veshtir
thon qe ka nje fund te mir
Dashuri me djell dhe shi
do kalojm un dhe ti

Me mbaj ne krahe ti se jam un ajo
Qe Edhe jeten per ty e jap
Ma kap ti doren dhe fort ma shtrengo
Do ta shijoj cdo hap
Me mbaj ne krahe ti se jam un ajo
Qe edhe jeten per ty e jap
Ma kap ti doren dhe fort ma shtrengo
Thuaj te dua prane

E jetoj jeten si nje film
Me aktor vetem ne te dy
Ndoshta me ngjyra a bardh e zi
Ne kte vallzim qe ska mbarim


Me mbaj ne krahe ti se jam un ajo
Qe Edhe jeten per ty e jap
Ma kap ti doren dhe fort ma shtrengo
Do ta shijoj cdo hap
Me mbaj ne krahe ti se jap un ajo
Qe Edhe jeten per ty e jap
Ma kap ti doren dhe fort ma shtrengo
Thuaj te dua prane


Ky tekst u dërgua nga DenisaAnxhela Peristeri
Renditja: Top 200
Publikimi: 04/05/2022
Muzika: Gramoz Kozeli
Teksti: Gramoz Kozeli
Orkestrimi: Gramoz Kozeli & Klajv Kajno
Prod.: Don Production


Anxhela Peristeri - Vallezim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vallezim".
3. Video është e këngës "Vallezim", por nuk këndohet nga Anxhela Peristeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anxhela Peristeri:


Komente 0