Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anxhelina Hadergjonaj - Kopje Pa Kuptim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26

Sa her me shikon e veshur me stil jam
Ti me xhelozon dhe gjuan vetem fjal
tani te mundon dhe zeri im
jam atje,ti me ndjek ku do shkoj
ti kerkon nga un diqka

Do zerin tim
efektin tim
ket krejt e din
baby baby
nuk je me ti
nuk ke me stil
bashkoheni por nuk vleni
asgje nuk ke
fryme me nuk merr
ti vetem je
ky mission
po deshton tjeter here ti meso

Ref: (2x)
Naten zemer askush ty nuk te do
s'esht e leht qe ti te jesh un joo . aaa
eja merre ceLsin qe do ti
pamjen zerin stilin emrin tim
veq do ishe kopje pa kuptim

Naten po degjoje vetem hitin tim
shoqeve i thoje kjo asgje nuk din
te hipnotizon me ironi
kjo nuk shkon,jo me mu
s'ke motiv te kerkosh nga un diqka
..
Do zerin tim
efektin tim
ket krejt e din
baby baby
nuk je me ti
nuk ke me stil
bashkoheni por nuk vleni
asgje nuk ke
fryme me nuk merr
ti vetem je
ky mision po deshton tjeter here ti meso

Ref: (4x)
Naten zemer askush ty nuk te do
s'esht e lehte qe ti te jesh un joo . aaa
eja merre ceLsin qe do ti
pamjen zerin stiLin emrin tim
vec do ishe kopje pa kuptim


Ky tekst u dërgua nga Adela Aleda   saramk   vivakosova   anggelAnxhelina Hadergjonaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 20/10/2010
Festivali: Zhurma Show 2010
Video Produksioni: MAX Production


Anxhelina Hadergjonaj - Kopje Pa Kuptim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kopje Pa Kuptim".
3. Video është e këngës "Kopje Pa Kuptim", por nuk këndohet nga Anxhelina Hadergjonaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anxhelina Hadergjonaj:


Komente 0