TEKSTESHQIP

Anxhelina Hadergjonaj
Kopje Pa Kuptim
Lyrics

Sa her me shikon e veshur me stil jam
Ti me xhelozon dhe gjuan vetem fjal
tani te mundon dhe zeri im
jam atje,ti me ndjek ku do shkoj
ti kerkon nga un diqka

Do zerin tim
efektin tim
ket krejt e din
baby baby
nuk je me ti
nuk ke me stil
bashkoheni por nuk vleni
asgje nuk ke
fryme me nuk merr
ti vetem je
ky mission
po deshton tjeter here ti meso

Ref: (2x)
Naten zemer askush ty nuk te do
s'esht e leht qe ti te jesh un joo . aaa
eja merre ceLsin qe do ti
pamjen zerin stilin emrin tim
veq do ishe kopje pa kuptim

Naten po degjoje vetem hitin tim
shoqeve i thoje kjo asgje nuk din
te hipnotizon me ironi
kjo nuk shkon,jo me mu
s'ke motiv te kerkosh nga un diqka
..
Do zerin tim
efektin tim
ket krejt e din
baby baby
nuk je me ti
nuk ke me stil
bashkoheni por nuk vleni
asgje nuk ke
fryme me nuk merr
ti vetem je
ky mision po deshton tjeter here ti meso

Ref: (4x)
Naten zemer askush ty nuk te do
s'esht e lehte qe ti te jesh un joo . aaa
eja merre ceLsin qe do ti
pamjen zerin stiLin emrin tim
vec do ishe kopje pa kuptim

DËRGOI: