A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Anxhelo & Flor Bana - Mos Ta Nin


Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  10

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/08/2018

2018-08-12T18:00:03

Arrangement:

Alsked Rrenja

Video Production:

ND Film Pro


Mos ta nin o baby mos ta nin
Do t mari malli per netet qe t kom prit

Mos ta nin Baby mos ta nin you still traveling
Dhe u ktheve per dashnin

E pashpirt dole ti e pashpirt
Sa shpejt e harrove
Se kush ty te don

Koha do ta 3goj koha
Sesa vler ka pas kjo dashni qe t kom dhon

E tash larg sa me larg
Ty du me t pa sa me larg

Qe kur na jena nda spo muj me t fal
Spo muj me t fal

Mos ta nin o baby
Mos ta nin

Do t marri malli per netet qe tkom prit

Mos ta nin o Baby mos ta nin you still traveling
Dhe u ktheve per dashnin

(MOS TA NINNN)

E pashpirt dole ti e pa shpirt
Sa shpejt e harrove
Se kush ty te don

Koha do ta 3goj koha
Sesa vler ka pas kjo dashni qe t kom dhon

E tash larg sa me larg
Ty du me t pa sa me larg

Qe kur na jena nda spo muj me t fal
Spo muj me t fal

Mos ta nin o baby
Mos ta nin

Do t mari malli per netet qe ktom prit

Mos ta nin o Baby mos ta nin you still traveling
Dhe u ktheve per dashnin


Lyrics submited by Samantaa_Ibrahimie-Cards (2)

2018-09-09 11:56:25
Mos ta nin o baby
Mos ta nin
E tash larg, sa më larg
Ty du me t'pa sa më larg
2018-09-09 11:53:27
Që kur na jena nda
S'po muj me t'fal

Add an e-Card

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019