TEKSTESHQIP

Anxhelo Koci
Ma Chérie
Lyrics
(Feat. Majk)

(ANXHELO)

O Ma Chérie ku je o Ma Chérie
N deti tu t'pa spi besoj syve t'mi
Kjo ftyra jote jote jote o Dashni
O Ma Chérie me mua rri 2x

(MAJK)

Ma Chérie mucho te querro
Ma vjedhe zemren bandolero
Veq per ty besom i kisha lon un tjerat
Nese ti ma jep doren edhe vjen si vera

Latina, Spanjolle, Bonita, MI Amore
Ti erdhe ma more zemren edhe shkove
Se rruges rruges kur kalon, krejtve n'kom ti po na qon
Po na vret me bukurin aaahhhhh

E lume lum 6x

eh maca maca

oh Nalu pak 3x
Se u plassaaa

(ANXHELO)

O Ma Chérie ku je o Ma Chérie
N deti tu t'pa spi besoj syve t'mi
Kjo ftyra jote jote jote o Dashni
O Ma Chérie me mua rri

(MAJK)

Ma Chérie mucho te querro
Ma vjedhe zemren bandolero
Veq per ty besom i kisha lon un tjerat
Nese ti ma jep doren edhe vjen si vera

(ANXHELO)

Baila kurr po kcen n'taka n'taka
Ma Bella prej teje m’zuni vapa
A shkojna de pizza, Havana,africana, puttacana
per ty boj dhe serenataaaa

jorgjicaa 2x
dritat ty ti fika
oh sonte me ty du me pi
hajde Gzuar per dashni
hee moj Ma Chérie

(ANXHELO)

O Ma Chérie ku je Ma Chérie
N deti tu t'pa spi besoj syve t'mi
Kjo ftyra jote jote jote o Dashni
O Ma Chérie me mua rri

(MAJK)

Ma Chérie Mucho te querro
Ma vjedhe zemren bandolero
Veq per ty besom i kisha lon un tjerat
Nese ti ma jep doren edhe vjen si vera

DËRGOI: