TEKSTESHQIP

Anxhelo Koci
Ça Me Bo
Lyrics

Vetem kom mbet
Per ty vuj hala
Plagat kush mi sheron
Me ti nuk je
Syt e mi i ke tha
Me kon me mu spo don

Du me dit un me kon je
Pse tu ftohte zemra
E mu mle
Pse nuk jena mo si dje
Ndjenja u nal

Du me dit un me kon je
Pse tu ftohte zemra
E mu mle
Pse nuk jena mo si dje
Sa jemi dashte

Apo folim prap na
Ca me bo x2
Tjeter kon nuk e ka
Ca me bo x2
Per tu jeten jap ej
Se pa ty nuk muj mo
Aman o aman
Ca me bo x2

Zemra dhem zemra vun
Zemra o tu plas
Ajo flet dhe mendon per ty
Dite e nate
Se ko menu qe nje dite
Kena me u pa prap
Zemer apo don
Ti te un me u kthy prap

Du me dit un me kon je
Pse tu ftohte zemra
E mu mle
Pse nuk jena mo si dje
Ndjenja u nal

Du me dit un me kon je
Pse tu ftohte zemra
E mu mle
Pse nuk jena mo si dje
Sa jemi dashte

Apo folim prap na
Ca me bo x2
Tjeter kon nuk e ka
Ca me bo x2
Per tu jeten jap ej
Se pa ty nuk muj mo
Aman o aman
Ca me bo x2

DËRGOI: