Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aragona Band - Ajo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  46

At verën që kaloi...
1 nat' t'qet' si kjo...
Frynte ashtu ngroht'...

Er' e leht'...

Ty buzët t'i shijoj...
E në të mendoj...
Më dukesh si ajo...
Gati krejt...

Ref:
Pse ti mu duke ajo
Ti zemer, nuk ke faj, jo
Mund t'jet e kam un' nga kjo er'
Er' e leht'
Pse ti mu duke ajo
E m'puthe sikur ajo
Mund t'jet kam un' nga kjo ver'
Kjo ver' e nxeht'

Magjepse ish si kjo...
Ajo nat' njësoj...
Kur dola me to...
T'parën her'...

Ty belin ta shtrëngoj...
E at' e kujtoj...
Më dukesh si ajo...
S'paku n'terr'

Ref:
Pse ti mu duke ajo
Ti zemer, nuk ke faj, jo
Mund t'jet e kam un' nga kjo er'
Er' e leht'
Pse ti mu duke ajo
E m'puthe sikur ajo
Mund t'jet kam un' nga kjo ver'
Kjo ver' e nxeht'


Ky tekst u dërgua nga ShpendiAragona Band
Renditja: Top 200
Publikimi: 19/09/2012
Teksti: Mithat Sadiku
Video Produksioni: Pinkmoon Creative


Aragona Band - Ajo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ajo".
3. Video është e këngës "Ajo", por nuk këndohet nga Aragona Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aragona Band:


Komente 2