TEKSTESHQIP

Arbëresha Hajdari
Lule Lule
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lule Lule" kënduar nga Arbëresha Hajdari.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.