Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Arben Delaj & Kristina Deda - Te Bashkuar


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/01/2013

2013-01-14T14:12:53

Më Shumë Nga

Kristina DedaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Bashkuar" kënduar nga Arben Delaj & Kristina Deda.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Muharrem Ahmeti. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ooohh që nga dita kur t'humba loqk,oohh kurr më djelli nuk ndriqoj,ohh nuk dëgjova kur ti vajtojshe,oohh dhimbjet tua ti mi tregojshe.Tash në dorë kam letrat tua i lexoj me lot dhe lutna,që ti t'jesh mirë mos të vuash nuk e meriton një tjetër si mua.

Më deshe me zemër;ta ktheva shpinen,ma fale shpirtin;ta dhash vetminë,e di që më don e din që të dua,Zoti nuk e paska shkruar ne të dy-ne të dy të jem t'bashkuar.

Ohh e di si ti kurr nuk do gjej,oohh më durove pran meje qëndrove,oohh fjaltë e tjerve si dëgjove,oohh më besove më dashurove.Kërkoj falje për ato dhimbje,kërkoj falje që t'lëndova,me ty vdiq dhe zemra ime që atë ditë kur u largove.

Më deshe me zemër;ta ktheva shpinen,ma fale shpirtin;ta dhash vetminë,e di që më don e din që të dua,Zoti nuk e paska shkruar ne të dy-ne të dy të jem t'bashkuar.(ref 2).

Më fal zemër;më fal zemër...Më Shumë Këngë Nga Arben Delaj:

Më Shumë...