Live Video

Arben Delaj & Lirie Dedvukaj - Diell E Hane Me Shume Buzeqeshen


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/01/2013

2013-01-14T14:12:53

Më Shumë Nga

Liria DedvukajKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Diell E Hane Me Shume Buzeqeshen" kënduar nga Arben Delaj & Lirie Dedvukaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Arben Delaj & Lirie Dedvukaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Arben Delaj:

Më Shumë...